Menu
Your Cart

Orange Jello - per lb

Orange Jello - per lb
Orange Jello - per lb
Approx 1/2 lb per package Mix 3 oz. Jello Powder (in your measuring cup) to 1 cup boiling water, and 1 cup cold water. Stir until dissolved, and chill to set. The Jello will become orange, once you add liquid to the powder.

Write a review

Please login or register to review
  • Stock: In Stock
  • Model: Orange Jello
$8.25

Available Options